سلام و درود بر شما عزیزانم ، میثم حیدری هستم و امروز تصمیم گرفتم برای شما آموزش فروش محصولات را در اینترنت قرار دهم ، شاید این مورد برای شما دوست عزیزی که در حال مطالعه این مقاله هستی ، خیلی پیش پا افتاده باشد و اصلا لازم به مطالعه نداشته باشی ، اما تو هم قبلاً با همین آموزش ها یاد گرفتی.

مهربانانی که تصمیم گرفته اند آموزش را مطالعه نمایند ، در ادامه با من همراه باشند ، من سعی می کنم همه مواردی که لازم است و به ذهنم می آید و تجربه دارم را به شما معرفی کنم ، شاید هم موردی از قلم بیوفت که من را ببخشید.

آموزش فروش محصولات دست دوم در اینترنت

خیلی وقت ها گوشه کنار اتاق خود که نگاه می کنیم ،  وسایلی از دیرینه داریم ، اصلاً نه استفاده می کنیم ، نه اینکه لازمش داریم.

ایجاد فروشگاه در اینترنت

ایجاد فروشگاه در اینترنت

چرا این محصول را برای فروش نمی گذارید که هم شما سودی کرده باشید و هم یک بنده خدای دیگری که نیاز به محصول دارد ، هزینه کامل برای نو آن را ندهد و از محصول دست دوم سالم شما استفاده کند؟

در اینترنت سایت هایی وجود دارد که می توانید محصولات خود را برای فروش بگذارید ، حتی اگر محصولی دست دوم و استفاده شده باشد ، این محصول هم خریداران زیادی دارد.

شاید اولین سایتی که به ذهن شما می رسد ، سایت دیوار باشد ، این سایت برای فروش محصول بسیار عالی است ، خیلی بازدید دارد ، خیلی راحت می توانید با نصب برنامه دیوار ، آگهی خود را قرار دهید. اما برنامه هایی مانند دیوار و سایت شیپور هم که مشابه دیوار است ، شاید خیلی هم شما به آنها اعتماد نکنید.

من خودم تاکنون چندین بار تجربه خرید ناموفق از این برنامه ها داشتم ، مثلا برای یک شخص پرداختی انجام دادم ، محصول ارسال نشد ، پیگیری هم از سمت شخصی انجام نشد و … . البته این مشکل از سمت بنده بود که اعتماد کردم.

من می خواهم به شما راهی را معرفی کنم که بتوانید راحت اعتماد کنید ، عزیزان من ، ببینید یک سایتی وجود دارد به اسم سایت ایسام ، این سایت نرم افزار اندرویدی خود را هم در کافه بازار در این لینک می توانید دانلود نمایید.

حالا چطور به سایت ایسام اعتماد کنیم ؟

سایت ایسام

لوگو ایسام

در ابتدا توضیحی در مورد ایسام بدهم. این سایت یک فروشگاه بسیار بزرگ اینترنتی است از مجموعه محصولات کاربران.

یعنی خودشان هیچ محصولی ندارند و البته کاملاً محصولات کاربران را مدیریت می کنند. شما هم می توانید به عنوان یک کاربر وارد سایت ایسام شوید و در این سایت عضو شوید ، بعد راحت می توانید محصول خود را برای فروش قرار دهید.

نکته مهم این سایت که می شود به آن اعتماد کرد این است که اگر محصول شما فروش رفته باشد ، تا زمانی که شما محصول را به کاربر ارسال نکنید ، هزینه آن برای شما واریز نمی شود و در نزد ایسام می ماند.

اینطوری خیلی فروش شما بیشتر می شود ، حتی می توانید آگهی را در دیوار منتشر نمایید ، سپس برای خرید کاربران لینک ایسام خود را بدهید.

در ایسام می توانید هزینه ارسال پستی و همه چیز را مدیریت کنید.

یک راه دیگر هم این است که شما برای خود یک سایت عالی طراحی نمایید. در صورتی که نیاز به طراحی سایت داشته باشید ، باید زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت بدانید ، البته که cms هایی مانند وردپرس هم هستند که به شما کمک می کنند خیلی راحت سایت خود را ایجاد کنید.

در این باره من انشالله ، بعداً آموزشی قرار می دهم.